O nas

Dywaniki EVAMAR wykonany z przyjaznego dla środowiska i hipoalergicznego materiału Sevilen lub EVA (Ethylene Vinyl Acetate). EVA to produkt polimerowy nowej generacji, a wykonane z niego dywaniki  przewyższają dywaniki gumowe i weliurowe wytrzymałością, elastycznością i bezzapachowością. Dywaniki samochodowe EVAMAR wyposażone są w specjalny system komórkowy, dzięki któremu brud i kurz nie rozprzestrzeniają się po wnętrzu Twojego samochodu. Nasze dywaniki samochodowe idealnie wkomponują się we wnętrze samochodu. Dywaniki Evamar szyjemy według szabłonów, które pobieramy ręcznie i zapinamy za pomocą standardowych stoperów lub rzepów. Dywaniki samochodowe Evamar sprawdziły się jako dywaniki zarówno letnie, jak i zimowe. Dywaniki samochodowe EVAMAR są wygodne, praktyczne i piękne.

Dywaniki EVAMAR są łatwe w czyszczeniu!

Bardziej złożone zanieczyszczenia  usuwa się przy pomocy wodą pod ciśnieniem lub chemią samochodową.

W większości przypadków nasze dywaniki różnią się od oryginalnych. Powodem tego jest to, że dywaniki produkujemy według własnych szabłonów, które pobieramy ręcznie. I jest to jedna z najważniejszych zalet.

Nasza baza szablonów stale się poszerza. Również jeśli mieszkasz w Białymstoku możesz przyjechać do nas na produkcję, my zmierzymy i maksymalnie dopasujemy dywaniki do twojego pojazdu.

Mogą mieć zapach, jak każdy inny produkt, tylko jeśli są nowe. Ale szybko znika i nie pojawia się ponownie. Materiał EVA (sevilen) wykonany jest z komponentów przyjaznych dla środowiska i nie wydziela zapachu podczas dalszej eksploatacji nawet w bardzo wysokich temperaturach (+50°C).

Modeli samochodów,  wyposażone w fabryczne uchwyty,  wykonujemy dywaniki z odpowiednimi mocowaniami oraz dodajemy rzepy dla dodatkowej fiksacji.